Inauguracja Roku Szkolnego 2014/2015

1 września w szkołach na terenie całej Polski to dzień znamienny i niezwykły.Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Grodzisku tradycyjnie rozpoczęła się od Mszy Świętej w kościele parafialnym w Grodzisku. Inauguracja miała charakter szczególny, otworzyła ją bowiem pani Joanna Misiec, nowa dyrektor szkoły. Na początku powitano wszystkich zebranych – członków zarządu Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Grodzisko, uczniów, nauczycieli, pracowników niepedagogicznych i rodziców, a także przybyłych gości. Nie obyło się również bez podziękowań adresowanych do wszystkich osób na co dzień związanym z placówką, od wielu lat działających na rzecz szkoły. Uczniowie z klasy II, pod kierunkiem pani Agnieszki Kąckiej, zaprezentowali ciekawy program artystyczny adresowany do najmłodszych kolegów i koleżanek. Uwieńczeniem spotkania było przekazanie na ręce dzieci z klasy I tyt przygotowanych wcześniej przez rodziców.