SPOTKANIE Z MISTRZYNIĄ ŚWIATA W BOKSIE IWONĄ GUZOWSKĄ

28 maja 2019 roku w  Niepublicznej Szkole Podstawowej w Grodzisku odbyło się  spotkanie    z mistrzynią świata w boksie zawodowym - Iwoną Guzowską. Mistrzyni wygłosiła wykład "Wpływ sportu na życie człowieka", który miał charakter profilaktyczno - wychowawczy oraz promował zdrowy i  sportowy styl życia wśród dzieci i młodzieży.  Droga do sukcesu jest wyboista, ale potęga naszej świadomości pokona wszelkie trudy. Taką wiedzę z ust mistrzyni uzyskali młodzi ludzie wątpiący w swoje możliwości. W trakcie wizyty uczniowie uczestniczyli również w spotkaniu autorskim, na którym Iwona Guzowska opowiadała o swojej książce NAJWAŻNIEJSZA DECYZJA co było doskonałym aspektem promującym czytelnictwo wśród młodzieży. Na zakończenie spotkania, wszyscy uczestnicy wykonali sobie wspólne i indywidualne zdjęcia z mistrzynią świata oraz dostali autografy.