Święto Pieczonego Ziemniaka

W ubiegły piątek uczniowie z Grodziska wzięli udział w akcji Sprzątanie Świata, a następnie bawili się na Święcie Pieczonego Ziemniaka. Kiedy dotarli na boisko szkolne, czekali tam już na nich rodzice ze świeżo upieczonymi, pachnącymi ziemniakami. Wszyscy delektowali się ich wyjątkowym smakiem dodając odrobinę soli i świeżutkiego masła. Uczniowie klasy I mieli dużo frajdy, bowiem pierwszy raz uczestniczyli w tym święcie. Nie obeszło się bez pomocy wychowawczyni, która pomogła pierwszakom obrać ze skórki gorące ziemniaki. Później uczniowie bawili się na świeżym powietrzu, korzystając z pięknej pogody. Na zakończenie otrzymali słodki poczęstunek i rozeszli się do swoich domów.

Uczniowie wraz z nauczycielami gorąco dziękują Rodzicom  za przygotowanie całej imprezy.